• Zapraszamy do rejestracji! Wystarczy utworzyć konto i rozpocząć nowy wątek! Sprawdź jakie to proste!

Regulamin Działu Handel

Status
Zamknięty.

Krystek

Administrator
Członek Załogi
REGULAMIN DZIAŁU HANDEL wsio.pl

Dział handel jest szczególną kategorią forum wsio.pl. Z tego względu obowiązują w nim (poza regulaminem głównym) rygorystyczne zasady dotyczące zakładania wątków.

Jeżeli chciałbyś kupić, sprzedać, oddać , lub wymienić przedmiot powinieneś wybrać jeden z działów kategorii handlu i utworzyć w nim odpowiedni temat.

⦁ Ogłoszenia umieszczamy w odpowiedniej podkategorii najlepiej odpowiadającej podmiotowi oferty. Jeżeli oferta nie pasuje do żadnego działu należy ją umieścić w podkategorii "INNE".
⦁ Tytuł każdej oferty musi zaczynać się od tagu ([tag] Tytuł oferty)
⦁ Zezwala się na korzystanie tylko z niżej wymienionych tagów:

a) [Kupię] - Kupno konkretnego produktu
b) [Sprzedam] - Sprzedaż konkretnego produktu
b) [Oddam] - Oferta przedmiotu za darmo
d) [Wymiana] - Oferta wymiany przedmioty w zamian za inny

⦁ W tytule podajemy nazwę oferty, której dotyczy temat.
⦁ W treści podajemy możliwie szczegółowe informacje o ofercie, oraz preferowaną formę kontaktu.
⦁ Kategorycznie zabrania się handlu ludźmi, zwierzętami, wszystkimi gatunkami żyjącymi jak i organami ludzkimi. Niedostosowanie się do tego punktu grozi natychmiastowym zbanowaniem użytkownika!
⦁ Zabrania się powielania tej samej oferty w kilku podkategoriach wsio.pl
⦁ Zabrania się ponawiania tej samej oferty w okresie 30 dni od ostatniego wystawionego ogłoszenia.
⦁ Z zamiarem sfinalizowania produktu w serwisach aukcyjnych typu Allegro, Ebay bądź innych serwisach pośredniczącym tego typu transakcjach, w treści oprócz linku do oferty należy podać również szczegółowe informacje (Niedopuszczalne są oferty zawierające jedynie linki do zewnętrznych serwisów)
⦁ W przypadkach sprzedaży gotowych produktów (programy, skrypty, projekty itp.) zamieszczenie oferty jest równoznaczne z potwierdzeniem posiadania wszystkich niezbędnych praw do sprzedaży licencji bądź samego produktu.
⦁ Zabrania się sprzedaży, oraz wymiany cudzej własności.
⦁ Zabrania się zamieszczania ofert dotyczących następujących przedmiotów i usług:

a) Kont w serwisach internetowych, w tym również komunikatorów internetowych, grach, systemach wymiany linków, programów partnerskich itp.
b) Baz adresów e-mail, oraz usług związanych z masowym wysyłaniem wiadomości o charakterze reklamowym.
c) Serwisów internetowych tzw. "system poleconych" (klikanie w linki, oglądanie reklam itp.), kont w takich serwisach oraz usług i produktów z nimi związanych.

Oferty nie spełniające powyższych wymagań będą usuwane. Użytkownik ma prawo zgłosić się poprzez prywatną wiadomość do Administratora, lub Moderatora działu o powód usunięcia oferty.

Ekipa wsio.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia oferty bez uprzedzenia jeśli zostanie ona uznana za niezgodną z niniejszym regulaminem, lub wzbudzająca wątpliwości lub podejrzenia co do legalności oferty, lub uczciwości autora.
wsio.pl nie odpowiada za treści znajdujące się w ogłoszeniach tworzonych przez użytkowników oraz za wszystkie umowy zawarte pomiędzy użytkownikami forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry